Příběhy

Aktuality
|
23-04-2024
Čas na čtení: 3 min

Launch of Rompa Academy globally - CZ

S radostí oznamujeme, že od dnešního dne je Rompa Akademie oficiálně spuštěna a nyní je dostupná všem zaměstnancům po celém světě. V Rompě věříme, že neustálé učení a rozvoj jsou základními kameny inovace a vynikajícího výkonu. Jsme nadšeni, že můžeme představit tento dynamický systém řízení učení (LMS), který je navržen tak, aby posiloval náš tým.

Proč Rompa Akademie?

Ve snaze nejen splnit, ale předčit očekávání průmyslových odvětví jsme zřídili Rompa Akademii – platformu, kde se setkává znalost s příležitostí. Zde má každý zaměstnanec, ve všech odděleních a po celém světě, přístup k široké škále kurzů, které jsou navrženy tak, aby rozšiřovaly jejich dovednosti a znalosti.

Co nabízí Rompa Akademie?

Rozmanité vzdělávací příležitosti: Akademie nabízí směs externích a interních kurzů. Ať už chcete naučit novou expertízu nebo prohloubit své znalosti v známých oborech, Rompa Akademie má pro každého něco.

Školení vedené odborníky: Učte se od nejlepších! Naše interní kurzy vedou profesionálové z Rompy, kteří do kurzů přinášejí nejen své odborné znalosti, ale také svou vášeň pro své obory. Od specializovaných technických dovedností po naše standardizační praktiky. Zajišťují, že každý pracuje v harmonii a podle nejlepších postupů, které definují náš průmysl.

Soulad s našimi základními hodnotami a vizí pro rok 2030

Spuštění Rompa Akademie je krokem vpřed v naší cestě k dosažení našich ambiciózních cílů pro rok 2030. Je navržena pro prostředí neustálého zlepšování a učení, což odráží naši základní hodnotu. Investicí do rozvoje našeho týmu se nejen připravujeme na budoucnost, ale také ji pomáháme tvarovat.

Kultura neustálého zlepšování

Chceme, aby se každý člen týmu Rompa cítil vybavený a inspirovaný ke sledování svého potenciálu. Neustálé učení je jádrem Rompa Akademie a povzbuzuje všechny zaměstnance, aby dále rostli, vyvíjeli se a přispívali ke svému maximálnímu potenciálu.